Strona główna » Do sciągnięcia
Najważniejsze produkty
  • Rury powlekane bez szwuRury powlekane bez szwu są produkowane zwłaszcza do stosowania w szybach wiertniczych oraz do wspierania ścian podczas i po zakończeniu procesu wiercenia. Tak więc proces wiercenia i cały szyb może działać normalnie. Standard produktu to API SPEC 5CT a główne gatunki stali to J55, K55, N80, itp.
  • Rury ostrzone do siłowników hydraulicznych i pneumatycznychRury ostrzone do siłowników hydraulicznych i pneumatycznych są często stosowane do produkcji siłowników pneumatycznych i hydraulicznych. Mogą być również stosowane do wytwarzania konstrukcji mechanicznych, sprzętu hydraulicznego, części samochodowych itp.
  • Części obróbkiSurowce i części obróbki cechują się korzystnym poziomem kosztów, zwłaszcza gdy są one wywożone z Chin do innych krajów. W analizie kosztów dla części obróbki rachunki kosztów surowych materiałów stanowią 30-50%, podczas gdy obróbka i przetwarzanie stanowią 50-70%. Jako wyspecjalizowany dostawca części obróbki z siedzibą w Chinach, posiadamy pełną gamę maszyn do obróbki i technologii.