Liaocheng Yaxinda Steel Pipe Co.,Ltd. jest producentem rur stalowych z Chin. Nasza firma założona została w 2003r. I jest jednym z najstarszych zakładów produkujących stalowe rury w zachodniej prowincji Shandong. Specjalizujemy się w projektowaniu i wyrabianiu rur stalowych walcowanych na gorąco, rur ciągnionych na zimno bez szwu, zimnowalcowanych rur precyzyjnych, spawanych rurach stalowych i rur ostrzonych. Nasze fabryki produkują również rury do siłowników hydraulicznych i pneumatycznych, części maszyn i części samochodowe. Wszystkie nasze produkty występują w szerokiej gamie wymiarów i średnic przy grubości odpowiednio od 8 do 270mm i od 2 do 30mm. Nasze produkty znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle samochodowym i maszynowym oraz przy transporcie surowców typu ropa naftowa, gaz, woda i inne powiązane gałęzie.

W maju 2007r. została zbudowana druga część naszej firmy, co pozwoliło na zwiększenie mocy produkcyjnej i zajęcie pierwszego miejsca pod względem ilości produkowanej stali w prowincji Shandong. Powierzchnia zakładu wynosi 46 tys. metrów kwadratowych a produkt roczny rur stalowych bez szwu wynosi 800 tys. ton.

Nasz proces produkcji rur bez szwu jest całkowicie podporządkowany narodowym i światowym standardom jakości oraz ochrony środowiska. Stosujemy zaawansowane technologie oszczędności energii oraz redukcji jej zużycia. Nasz linia produkcyjna ma jedno z najniższych zużyć energii dzięki zastosowaniu ogromnych walców typu ASSEL do produkcji rur. Nasza wielka trzy rolowa walcownia jest jedną z największych w kraju i na świecie. Mandryl rur walcowni trzy rolowej charakteryzuje się przeszywaniem wstępnym i miarkowaniem mniejszego cyklu, jest to jedyna tego rodzaju walcownia w Chinach. Czas przeszywania wstępnego jest skrócony a żywotność mandryla wzrasta i gwarantuje wysoką jakość każdej stalowej rury. Dodatkowo zastosowaliśmy zautomatyzowany system produkcji charakteryzujący się trzy stopniową kontrolą komputerową, która jest w stanie ustawiać parametry technologiczne, dostosowywać się automatycznie czy diagnozować nieprawidłowości. Nasz zautomatyzowany sprzęt produkcyjny spełnia najbardziej wymagające standardy procesu produkcji i automatyzacji. Ponadto produkujemy własny sprzęt wielkiej skali w oparciu o rodzime projekty. Umożliwia nam to obniżenie kosztów i przerwanie monopolu technologicznego firm międzynarodowych. Produkujemy głównie ściany średniej grubości dla ciężkiego kalibru rur bez szwu. Wyjątkowo korzystnie wypada to przy produkcji wysokiego stopu rur bez szwu, na które jest wielki popyt.

Nasza firma mieście się przy skrzyżowaniu ulic Mudanjiang Road i Taishan Road, przy Jihan Expressway na północy i kolei Jingjiu Railway na zachodzie. Korzystne położenie pozwala na szybki i tani transport do naszych klientów. Od założenia firmy nasze produkty znajdują wielu zwolenników na całym świecie dzięki swojej wysokiej wydajności, doskonałej jakości i przyjaznemu serwisowi klienta.

Najważniejsze produkty
  • Strukturalne rury staloweStrukturalne rury stalowe są produkowane do zastosowań ogólnych i struktury mechanicznej. Są szeroko stosowane jako rury strukturalne, jako rusztowania budowlane i do obróbki w dziedzinie budownictwa, maszyn, ruchu lotniczego, eksploatacji oleju, itp.
  • Rury precyzyjne bez szwu ciągnione na zimno na zamówienieRury precyzyjne bez szwu ciągnione na zimno na zamówienie są szeroko stosowane w różnych konstrukcjach, narzędziach, i częściach mechanicznych. W porównaniu z rurami stalowymi okrągłymi, mają większą moment bezwładności przekroju modułu i wytrzymałości na zginanie i skręcanie, co może zmniejszyć masę strukturalną i zmniejszyć w dużej mierze zużycie stali.