Rury ostrzone

Strona główna » Produkty » Rury ostrzone

Rury ostrzone są jednym ze specjalnie polecanych produktów naszej firmy. Dzięki użyciu ponad 70 zestawów maszyn do ostrzenia i 260 zestawów maszyn różnego rodzaju obróbki dostępnych w naszych zakładach, specjalizujemy się w produkcji wysokiej precyzji ciągnionych na zimno rur ostrzonych do zastosowania w różnych cylindrach hydraulicznych w inżynierii, projektach ochrony wód, metalurgii i innych dziedzinach. Średnica cylindra hydraulicznego naszego produktu wynosi od 40 do 800 mm. Maksymalny skok może wynosić do 14m. Dostarczamy głównie produkty do firm Guangxi LiuGong Machinery, XuGong Grupa maszyn budowlanych, dla przemysł ciężkiego, Zoomlion DongFeng Automobile, Korea LG Group, hut stali, górnictwa i innych obszarów w Chinach. Ze względu na doskonałą jakości i serwis usług, nasz produkt został doceniony przez większość klientów. Mamy szczerą nadzieję na współpracę z Państwem.

Rury ostrzone są produkowane w wyniku ciągnienia na zimno lub walcowania na zimno. Wymiary ściany wewnętrznej i zewnętrznej mogą uzyskać wysoką precyzję. Po przetworzeniu, tlenki zarówno na powierzchniach wewnętrznych jak i zewnętrznych są usuwane. Dlatego nasze produkty są wysokiej gładkości i chropowatości powierzchni. Efekt wizualny został odpowiednio poprawiony. Ponadto, produkt ten ma większą twardość i wytrzymałość zmęczeniową. Jego trwałość jest znacznie bardziej doskonała niż trwałość zwykłych rur. Tak więc, produkt jest odpowiedni do stosowania w konstrukcjach mechanicznych i hydraulicznych z wysokimi wymogami dotyczącymi precyzji i jakości.

Ta seria rur ostrzonych ma trzy rodzaje, które może być użyte jako cylinder teleskopowy, trzon tłokowy i rury ostrzone do siłowników hydraulicznych i pneumatycznych. Dzięki szerokiemu zakresowi dostępnych wymiarów, maksymalna średnica zewnętrzna trzech rodzajów produktu może wynosić do 600mm. Jak dotąd, mamy ponad 70 zestawów maszyn ostrzących. Możemy wyprodukować dużą ilość rur ostrzonych zgodnie z normą dużej efektywności produkcji, co pozwala na zaspokojenie potrzeb w zakresie precyzyjnych rur stalowych o różnej wielkości i ilości.

Chińska firma Liaocheng Yaxinda Steel Pipe Co.,Ltd. jest doświadczonym wytwórcą produktu rury ostrzone. Nasza linia produkcyjna dostarcza również wyrobów typu: części samochodowe, rury precyzyjne zimnowalcowane spawane, czworokątne rury stalowe bez szwu, stalowe rury osiowe i wiele innych.

Inne produkty
  • Części maszynCzęści maszyn naszej firmy to głównie połączenia tulei ze wzmocnionego pręta stalowego, złącza rurowe oleju, sprzęgła, sztangi pompowe, akcesoria biegów i tak dalej. Wszystkie one są wytwarzane zgodnie z rysunkami. Wszystkie te produkty są wykonane ze stali wysokowęglowej lub ze stali stopowej. Z powierzchnią przetwarzaną nawęglaniem ...
  • Części samochodoweCzęści samochodowe naszej firmy mogą być używane jako akcesoria amortyzatorów samochodowych, tulei, monomerów siłownika hydraulicznego oraz części mechanicznych. Powłoka tego produktu może mieć wiele rodzajów, w tym: typ cynkowany, miedziowany, chromowany, farbkowany, wykładany plastikiem i tak dalej.