Rury stalowe spawane

Strona główna » Produkty » Rury stalowe spawane

Rury stalowe spawane są produkowany przez spawanie łukowe blachy stalowej lub taśmy stalowej. Proces wytwarzania produktu jest prosty. Ze względu na wysoką wydajność produkcji i różnego rodzaju specyfikacji, rozwój produktu jest bardzo szybki.

Obecnie mamy 59 wzdłużnych linii produkcyjnych, 9 spiralnie spawanych linii produkcyjnych, 27 linii produkcyjnych cynkowania ogniowego i 1 laboratorium z akredytacją krajową. Planowa roczna produkcja wzdłużnych linii produkcyjnych, spiralnie spawanych linii produkcyjnych i cynkowania ogniowego wynosi odpowiednio 4,3 mln ton, 2,2 mln ton, 250 tysięcy ton i 250 tysięcy ton.

Poprzez spawanie łukowej i kształtowanej blachy stalowej, sposób wytwarzania spawanych rur ze stali jest znacznie prostszy niż rur bez szwu, które są produkowane przez usuwanie materiału z wnętrza półfabrykatu stalowego. Ta metoda produkcji pozwala na wysoką wydajność produkcji. Ale na powierzchni produktu widoczny jest szew spawalniczy. Zakres wymiarów naszego produktu jest szeroki. Średnica zewnętrzna może wynosić do 2 do 3 m. Tak więc, produkt jest idealny do stosowania w transporcie oleju i gazu gdzie wymagana jest duża średnica.

Według postaci szwu spawalniczego, spawane rury stalowe naszej firmy można podzielić na szwy wzdłużne i spiralne. Szew spawania wzdłużnego to linia prosta. Rodzaj spawania spiralnego daje możliwość uniknięcia wad występujących przy spawie wzdłużnym. Produkt spawany spiralnie posiada stosunkowo wysoką odporność na pękanie. Jednak całkowita długość szwu spawalniczego jest dłuższa a szybkość produkcji wolniejsza. Pod względem metody spawania, produkt można podzielić na typ ERW i typ SAW. Zaletą ERW jest krótki czasu ogrzewania, koncentracja ogrzewania i mała część wpływu. W przypadku SAW może uzyskać spaw z mniejszą ilością zanieczyszczeń.

Przy rocznej produkcji produktu spawanego wzdłużnie i spiralnie na poziomie 4,3 milionów ton i 250 tysięcy ton, możemy w pełni zaspokoić potrzeby klientów w każdej ilości.

Jako firma z siedzibą na terytorium Chin Liaocheng Yaxinda Steel Pipe Co.,Ltd.g produkuje nie tylko stalowe rury bez szwu, ale również wytwarzamy produkty typu: rury precyzyjne zimnowalcowane bez szwu, rury stalowe spawane, stalowe rury bez szwu ciągnione na zimno, części samochodowe i wiele innych.

Inne produkty
  • Cylinder teleskopowyCylinder teleskopowy nie ma tlenku na ścianie wewnętrznej i zewnętrznej. Posiada zdolność znoszenia wysokiego ciśnienia bez wycieku, wysoką precyzję, wysoką chropowatość powierzchni, zdolność gięcia na zimno bez deformacji, może być zgniecione bez pęknięć, itd.
  • Trzon tłokowyTrzon tłokowy naszej firmy może być traktowany hartowaniem indukcyjnym średniej i wysokiej częstotliwości, hartowaniem wysokiego odpuszczania temperatury lub oboma metodami obróbki. Dodatkowo, powierzchnia wyrobu może być opcjonalnie: bez procesowania, z chromowaniem twardym, z niklowanie poszycia, z fosforowaniem i odpornych na spray solny.