Rury precyzyjne zimnowalcowane

Strona główna » Produkty » Rury precyzyjne zimnowalcowane

Produkujemy głównie dwa rodzaje wyrobu: rury precyzyjne zimnowalcowane: typ bez szwu i typ spawany.

1. Produkt bez szwu
Mamy 7 linii produkcyjnych do produkcji rur precyzyjnych zimnowalcowanych bez szwu w tym jeden zestaw maszyn z Φ20, jeden z Φ30, jeden z Φ50, jeden z Φ60, dwa typu PQF z Φ90 i jeden z Φ180. Możemy wytworzyć produkt o średnicy zewnętrznej, grubości ścian i tolerancji w zakresie od 6 do 325mm, 1 do 25 mm i 0,2 mm do ± 0,03, odpowiednio. Kształty naszego produktu mogą być zróżnicowane od zewnętrznie kołowego i wewnętrznie sześciokątnego, poprzez zewnętrznie sześciokątnego i wewnętrznie kołowego po wiele innych. Istnieje wiele rodzajów gatunków stali produktu dla klientów do wyboru, są to 10, 20, 45, Q345B, 25Mn, 35CrMo (4130), 42CrMo (4140), GCr15, stal 35, ST37.4, ST45, ST52.4, ST52, E235, E255, E355, 42CrMo4 i tak dalej.

Ten rodzaj produktu w dużej mierze stosuje się w obszarach aeronautyki i astronautyki, maszyn farmaceutycznych, maszyn spożywczych, w budowie samochodów, motocykli, w przemyśle hydraulicznym i przy budowie pneumatycznego cylindra, obudowy silnika, łożyska, gniazda, akcesoriów klimatyzatorów i tak dalej.

2. Produkt spawany
Rodzaj stali: 10, 20, 45, Q345B, ST35, ST37.4, ST45, ST52.4, ST52, E235, E255, E355
Standard: GB/T13793-92, GB9947-88, DIN2393/2394, HSTM-A513, JIS-GB445

Linie produkcyjne do produkcji spawanych rur precyzyjnych są Φ30 i Φ90 młyn jednostek. Zakres wymiaru średnicy zewnętrznej waha się od 18 do 114 mm a grubości ścianki od 1 do 6mm. Zakres tolerancji wynosi od 0,01 do 0,05mm. Ten rodzaj produktu jest często używany w dziedzinach samochodowych i motocyklowych, amortyzatorów, tulei łożyskowych, akcesoriów meblowych, hydraulicznych i pneumatycznych cylindrów, obudów silnika, sprzętu fitness, maszyn, wyposażenia hydraulicznego tworzywa, obróbki metali, inżynierii wojskowej, silników wysokoprężnych, sprężarek powietrza, lotnictwie i astronautyce, klimatyzacja itp.

Ta seria rur precyzyjnych wytwarzana jest w procesie walcowania na zimno. Walcowanie na zimno przeprowadza się w temperaturze normalnej. Ponieważ nie ma wzrostu temperatury procesu, prędkość formowania jest stosunkowo wysoka i wielkość produkcji jest również duża. W porównaniu z produktem walcowanym na gorąco, produkt zimnowalcowany ma niską chropowatość, która daje lepszy efekt wizualny i ułatwia proces malowania. Może być więc wytwarzany z dużą precyzją. Jednak jego właściwości mechaniczne nie są tak dobre, jak produktu walcowanego na gorąco. Osoby mające wysokie wymagania dotyczące wytrzymałości powinny wybrać gorącowalcowane produkty naszej firmy.

Walcowane na zimno rury precyzyjne naszej firmy występują w dwóch typach: spawane i bez szwu. Rury spawane są produkowane przez spawanie z blachy stalowej ze zgrzewem na powierzchni. Rury bez szwu są tworzone głównie przez usunięcie materiału wewnętrznego przez usunięcie okrągłego wałka. Ich kształt przekroju jest opcjonalny. Klienci mają możliwość wyboru naszego produktu w zależności od ich rzeczywistych potrzeb.

Firma Liaocheng Yaxinda Steel Pipe Co.,Ltd. specjalizuje się w produktach typu rury precyzyjne zimnowalcowane. Swoją siedzibe mamy w Chinach. Produkujemy szeroką gamę wyrobów, między innymi: rury precyzyjne zimnowalcowane spawane, bezszwowe rury przewodowe do cieczy, części samochodowe, rury ostrzone i inne.

Inne produkty
  • Rury stalowe spawane typu TRury stalowe spawane typu T naszej firmy są szeroko stosowany w przemyśle petrochemicznym, inżynierii, transporcie i budownictwie.
  • Rury stalowe spawane spiralneSurowy materiał o tej samej szerokości spiralnej może być wykorzystany do produkcji wyrobu standardowego z różnymi średnicami po kształtowaniu pod różnymi kątami. Sposób formowania spiralny może zapewnić odpowiednią krągłość i prostoliniowość produktu. Proces prostowania może w tym przypadku być pominięty.