Stalowe rury bez szwu ciągnione na zimno

Strona główna » Produkty » Stalowe rury bez szwu ciągnione na zimno

Sprzęt do wytwarzania produktu stalowe rury bez szwu ciągnione na zimno składa się z dwóch linii produkcyjnych przeszywających i sześciu ciągnionych na zimno linii produkcyjnych. Są one głównie stosowane do produkcji setek odmian produktu, takich jak: pełny zakres rur z wewnętrznym gwintem, typu ze stali nierdzewnej i wielu innych. Z zewnętrzną średnicą od 4 do 530mm, nasz produkt jest szeroko stosowany w różnych konstrukcjach, transporcie ropy, gazu i innych substancji, w kotłach o średnim i wysokim ciśnieniu, wymiennikach ciepła, chłodnicach itd.

Przy rocznej zdolności produkcyjnej na poziomie 600000 ton, jesteśmy wiodącym producentem rur stalowych bez szwu w Chinach. Po uzyskaniu certyfikatów międzynarodowego systemu kontroli jakości ISO9000 i ISO9001, API 5L i API 5CT, nasza firma gwarantuje kompletny system gwarancji wysokiej jakości. Dodatkowo od odpowiednich instytucji państwowych otrzymaliśmy licencję produkcyjną do rur kotłów z niskim i średnim ciśnieniem. Poza tym, że nasze produkty otrzymały nagrodę znanych marek prowincji Shandong i zostały rozpoznane wśród produktów krajowego nadzoru jakości produktu przez Chińskie Stowarzyszenie Inspekcji Jakości.

Obecnie ustanowiliśmy solidne podstawy rozwoju oraz rozsądną strukturę produktu, wysoką jakości produktów i zaawansowane technologicznie metody monitorowania. Produkty naszej firmy można znaleźć nie tylko na terenie całego kraju, ale także na zagranicznych rynkach, w krajach takich jak: Iran, Indie, Singapur, Niemcy, Włochy, Ameryka, Korea, Kanada, itp. Chcielibyśmy szukać lepszego jutra z klientami i powiązanymi przedsiębiorcami na całym świecie.

Seria produktów stalowe rury bez szwu ciągnione na zimno jest wytwarzana w normalnej temperaturze w procesie ciągnienia na zimno. W porównaniu z metodą formowania na gorąco, tego rodzaju metoda przetwarzania może zagwarantować doskonalszą precyzję i gładkość powierzchni. Tak więc produkty ciągnione na zimno są odpowiednie dla klientów mających wysokie wymagania dotyczące dokładności wymiarowej i efektu wizualnego. Ponieważ nie ma potrzeby obróbki na gorąco wydajność produkcji wyrobów ciągnionych na zimno stosunkowo wysokie. Odnosząc się do właściwości mechanicznych, takich jak wytrzymałość, wytwarzanie rur bez obróbki cieplnej nie wypada tak dobrze. Dlatego klienci, potrzebujący produkt o stosunkowo wysokich właściwościach mechanicznych powinni wybrać nasze produkty walcowane na gorąco.

Minimalna średnica zewnętrzna naszego produktu stalowe rury bez szwu ciągnione na zimno wynosi od 4mm z dużą precyzją, do maksymalnie 530mm. W sześciu liniach produkcyjnych ciągnienia na zimno, możemy produkować do 600 tys. ton produktu rocznie. Tak więc możemy zapewnić terminowe dostawy nawet dla klientów zamawiających duże ilości produktu.

Jako doświadczony wytwórca produktu stalowe rury bez szwu ciągnione na zimno, chińska firma Liaocheng Yaxinda Steel Pipe Co.,Ltd.g specjalizuje się również w produktach typu: stalowe rury bez szwu walcowane na gorąco, rury ostrzone, części obróbki, elektrody spawalnicze i wielu innych.

Inne produkty
  • Rury precyzyjne zimnowalcowane bez szwuRury precyzyjne zimnowalcowane bez szwu mogą być nie tylko stosowane przy produkcji samochodów i motocykli, amortyzatorów, łożysk ślizgowych, akcesoriów meblowych, cylindrów hydraulicznych i pneumatycznych i obudów silnika, ale również może być stosowane do obróbki, budowy urządzeń fitness, maszyn z tworzyw sztucznych, maszyn hydraulicznych, obróbki metali, w przemyśle wojskowym ...
  • Rury precyzyjne zimnowalcowane spawaneŚrednica zewnętrzna produktu rury precyzyjne zimnowalcowane spawane: 18-114 mm
    Grubość ścian: 1-6 mm
    Rodzaj stali: 10, 20, 45, Q345B, ST35, ST37.4, ST45, ST52.4, GCr15, ST52, E235, E255, E355
    Standard: GB/T13793-92, GB9947-88, DIN2393/2394, HSTM-A513, JIS-GB445 ...