Stalowe rury bez szwu walcowane na gorąco

Strona główna » Produkty » Stalowe rury bez szwu walcowane na gorąco

Dostarczamy stalowe rury bez szwu nie tylko w wersji walcowanych na gorąco do produkcji osi, wiertniczej czy kotłów, transportu płynów i innych zastosowań, ale również stalowe rury bez szwu spawane wzdłużnie.

1. Stalowe rury bez szwu walcowane na gorąco
Roczna pro ducka 800 tys. ton stalowych rur bez szwu spowodowała, że na chwilę obezna dysponujemy trzema kompletnymi liniami produkcji rur stalowych.

Jedna z nich to maszyna przeszywająca typu 60ASSRL, produkująca głównie rury o średnicy zewnętrznej od 20mm do 114mm i grubości ścian od 4 do 35mm.

Drugo to maszyna przeszywająca typu 140ASSRL, która produkuje wyroby o średnicy zewnętrznej od 114mm do 180mm i grubości ścian od 6 do 50mm.

Trzecia linia to maszyna przeszywającą 325mmASSRL. Jest znacznie większa od podobnych maszyn przeszywających stosowanych w Chinach i wykorzystuje się ja głównie przy produkcji rur stalowych o średnich i wielkich grubościach ścian. Produkty wytwarzane na tej linii mają średnicę zewnętrzną od 194mm do 426mm i grubość ścian od 10 do 100mm. Dokładność wyżej podanych wymiarów sprowadza się do ±0.5%. Opisywana linia produkcyjna posiada mandryl wstępnie przeszywający i zatrzymany cykl pomniejszy, co czynu ją zaawansowaną maszyną na poziomie światowym dzięki automatycznemu systemowi kontrolowanemu prze trzystopniowy komputer.

Jakość stali wykorzystywana w procesie walcowania na gorąco to: A573M, A284M, A709M, A106-A, A106-B, A285MGr.B, A210-C, 1045, 1022, 1024, 1039, 4130, 5140, St37, St35.8, St42, St45-4, St52, 42CrMo4, 20MnV6, STS38, 42CrMo4 (1.7225), S28C, STS42, S45C, STS49, SCM440, SCr22, S45C, SMn438, Smn443, SCr415, SMn433H, itp.

2. Rury stalowe spawane wzdłużnie
Poszerzanie na gorąco to rodzaj procesu poszerzania za pomocą walcowania skośnego lub ciągnienia dla zwiększenia średnicy rury. W wyniku tego procesu może się zmienić średnica zewnętrzna rury i grubość ścian rury w krótkim przeciągu czasu. Ten sposób produkcji jest metodą nowatorską w rolowaniu rur. W procesie poszerzania na gorąco produkujemy niestandardowe typy rur stalowych i specjalne typy na zamówienie klientów obniżając koszty i zwiększając wydajność produkcji.

Nasza firma produkuje głównie rury stalowe spawane wzdłużnie o średnicy zewnętrznej i grubości ścianki w zakresie od 219 do 1440mm i 6 do 60 mm. Możnemy również wytworzyć produkt z specjalnego modelu według potrzeb klientów. W celu zapewnienia gładkiej niezniszczalnej powierzchni wewnątrz produktu, używamy do wyżarzania zaawansowanego automatycznie pieca i naturalnego gazu w wysokiej temperaturze. Temperatura wyżarzania, wynosi do 1000 ° C. Urządzenie to możne wyeliminować całkowicie wewnętrzne naprężenia podczas procesu produkcji. Dodatkowo, stosujemy także zawansowane rzędy rolek so podejmowania rozmiaru redukcji sprzętu. Proces badania hydrostatycznego zmieniono do w 100% konwencjonalnego procesu hydrostatycznego z ciśnieniem nie mniejszym niż 60 kg.

Rozszerzoną na ciepło rura stalowa jest powszechnie stosowana jako rurociąg transportu płynów o niskim i średnim ciśnieniu, transportu gazu, wody, kanalizacji, klimatyzacji i w straży pożarnej. Co więcej, może być również stosowana w inżynierii budowlanej i chemicznej, jako strukturalne rury do palowania i budowy mostów, nabrzeż, dróg itp.

Nasza firma uzyskała certyfikaty ISO9001: 2001, API, ABS, KR i CCS. Mamy sześć zestawów nieniszczących urządzeń badawczych, zestaw maszyn metalograficznych, zestaw instrumentów fizycznych i chemicznych, WE-1000A hydrauliczną uniwersalną maszynę wytrzymałościową, Rockwell Hardness Tester i inne. Wszystkie nasze zaawansowane urządzenia testowania gwarantują wysoką jakość naszych produktów.

Uzyskaliśmy pochwały od branży produkcji rur stalowych w kraju i za granicą za nasz zaawansowany proces produkcyjny, doskonałą jakość produktów, szeroka gamę produktów i doskonałą obsługę.

Jako chiński producent i dostawca rur stalowych bez szwu firma Liaocheng Yaxinda Steel Pipe Co.,Ltd.g chce zaoferować Państwu szeroką gamę produktów, między innymi: ciągnione na zimno rury kotłowe bez szwu, rury przewodowe, cylinder teleskopowy, rury precyzyjne zimnowalcowane spawane i inne.

Inne produkty
  • Rury przewodowe do cieczy bez szwuRury przewodowe do cieczy bez szwu mają szeroki zakres zastosowań m.in. w przemyśle grzewczym, samochodowym, naftowym, inżynierii chemicznej, spedycji, geologii, budownictwie, przemyśle maszynowym i wielu innych dziedzinach.
  • Rury precyzyjne bez szwu ciągnione na zimno na zamówienieRury precyzyjne bez szwu ciągnione na zimno na zamówienie są szeroko stosowane w różnych konstrukcjach, narzędziach, i częściach mechanicznych. W porównaniu z rurami stalowymi okrągłymi, mają większą moment bezwładności przekroju modułu i wytrzymałości na zginanie i skręcanie, co może zmniejszyć masę strukturalną i zmniejszyć w dużej mierze zużycie stali.